Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı’dan Başkan Büyükerşen’e ziyaret

Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, ilçede gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi vermek için Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e ziyaret gerçekleştirdi.

Eskişehir 13.11.2020, 15:05
Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı’dan Başkan Büyükerşen’e ziyaret
banner11

Büyükşehir Belediyesi’nin ilçede gerçekleştirdiği ve gelecek zamanda gerçekleştireceği yatırımların görüşüldüğü toplantıda, Başkan Büyükerşen Şanlı’dan ilçenin durumu hakkında bilgi aldı.

Kent merkezi dışında kalan ilçelerin sorunlarını bir bir çözen Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeleri ile koordineli çalışarak vatandaşların yüzünü güldürüyor. Bu ilçelerden biri olan Han’da gerçekleştirilen çalışmalar hakkında Başkan Büyükerşen’e bilgiler veren Erdal Şanlı, Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin ilçede özveriyle çalıştığını ifade ederek Başkan Büyükerşen’e destekleri dolayısıyla teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Büyükerşen ise Han’ın Eskişehir’in küçük ama en özel ilçelerinden biri olduğunu belirterek alt yapı ve üst yapı başta olmak üzere çalışmaların devam edeceğini ifade etti. Yıllardır ilgili kurumlarca ihmal edilen ilçelerden biri olan Han’ın Büyükşehir Yasası ile birlikte kendilerine bağlanmasıyla birçok hizmetten faydalandığını dile getiren Başkan Büyükerşen, Han Belediyesi ile koordineli bir şekilde çalışarak vatandaşların yüzünü güldürmeye devam edeceklerini belirtti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@