banner90

Halkımız ile buluşmaya devam edeceğiz

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Yaşamkent Mahallesi’nde düzenlenen iftar etkinliğinde yaklaşık 4 bin vatandaş ile buluşurken, “Her fırsatı değerlendirerek halkımız ile buluşmaya devam edeceğiz” dedi.

ESKİŞEHİR 25.04.2022, 13:50 25.04.2022, 13:54
Halkımız ile buluşmaya devam edeceğiz
banner11
banner223

Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen sokak iftarları farklı mahallerde Eskişehirlileri bir araya getirmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Aşağı Söğütönü Mahallesi'nden ayrılarak kurulan Yaşamkent Mahallesi'nde gerçekleştirilen iftar etkinliğine, yaklaşık 4 bin mahalle sakini katıldı. Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç da CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, CHP Tepebaşı İlçe Başkanı Atilay Dalgıç ve Yaşamkent Mahalle Muhtarı Barış Sarıoğlu ile ile birlikte etkinliğe katılarak Eskişehirliler ile bir araya geldi. Tek tek masaları ziyaret ederek vatandaşlar ile buluşan Başkan Ataç, mahalle sakinlerinin Ramazan ayını kutladı. Başkan Ataç değerlendirmesinde, “Çok güzel oldu, iyi ki sokak iftarlarımıza tekrar başlamışız. Açık havada iftarların tadı bir başka oluyor çünkü insanlarımızın yüzü gülüyor. Vatandaşlarımız hem Ramazan ruhunu yaşıyor hem de açık havada sosyalleşiyor. Bugün de 4 bin civarında katılım ile Yaşamkent Mahallemizde iftar mutluluğunu yaşadık. İnsanlarımız ile bir araya gelmek zaten bizleri de çok memnun ediyor. Her fırsatı değerlendirerek halkımız ile buluşmaya devam edeceğiz. Tüm hemşehrilerime hayırlı Ramazanlar diliyorum” diye konuştu.

Başkan Ataç ile sohbet eden Yaşamkent sakinleri de bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar (0)
21
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@