Hacı Şahin’den Başkan Ataç'a ziyaret

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Eskişehir Şube Başkanı Hacı Şahin ve yönetim kurulu üyesi Gazi Astsubay Gürel Şenay ile bir araya geldi.

Eskişehir 08.01.2021, 14:28
Hacı Şahin’den Başkan Ataç'a ziyaret
banner11

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın, şehit yakınları ve gazi dernekleri ile temasları sürüyor.

Son olarak Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Eskişehir Şube Başkanı Hacı Şahin ve yönetim kurulu üyesi Gazi Astsubay Gürel Şenay, Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti. Buluşmada Şahin ve Şenay, dernek faaliyetleri hakkında Ataç’a bilgi verdi.

Ziyarete ilişkin bir değerlendirmede bulunan Şahin, “Tepebaşı Belediye Başkanımız Ahmet Ataç, gazilerimiz ve şehit ailelerimizin her zaman yanında. Tepebaşı Belediyesi’nin tüm kapıları biz gazilere ve şehit yakınlarına sonuna kadar açık oldu. Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz ve yeni yılını da tebrik ediyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ataç da, “Şehit yakınları ve gazilerimiz olarak bizler için çok kıymetlisiniz. Biz, her zaman sizleri baş tacı etmeye devam edeceğiz. Yıllardır süren beraberliğimiz hiç bozulmayacak. Nazik ziyaretinizden ötürü teşekkürlerimi iletiyorum, ben de tüm gazilerimizin ve şehit yakınlarımızın yeni yılını tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaret, çektirilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Yorumlar (0)
21°
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@