'Güzel şehrimiz kadın dostu bir kenttir'

Eskişehir Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Zuhal Şen ve Yürütme Kurulu üyeleri, Yenibağlar Mahallesi Muhtarı Mine Türeli, Yeşiltepe Mahallesi Muhtarı Meryem Kuşaçıkgöz, Gündoğdu Mahallesi Muhtarı Sevgi Doğan, Vişnelik Mahallesi Muhtarı Meriç Güney ve Batıkent Mahallesi Muhtarı Derya Can’a ile işbirliği içerisinde gerçekleştirecekleri çalışmalar ziyaret gerçekleştirdiler.

ESKİŞEHİR 22.09.2021, 14:35
'Güzel şehrimiz kadın dostu bir kenttir'
banner11
banner223

Eskişehir Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Zuhal Şen ziyaretlerde, “Eskişehir kadın dostu bir kenttir. Bunun devamlılığının sağlanması adına kadın muhtarlarımızın yönetimde olmaları son derece önemlidir. Bu düşünce ile Eskişehir Kent Konseyi Kadın Meclisi olarak her zaman işbirliği içerisinde olduğumuz kadın muhtarlarımızın sorumlu oldukları mahallelerinde yaşayan kadınlarımızın istek, ihtiyaç ve görüşleri hakkında bizlere rehberlik etmelerini çok kıymetli buluyoruz. Mahallelerimizin kadın bakış açısıyla planlanması adına kadın muhtarlarımız ile yaptığımız ortak akıl toplantılarımızın ardından kadınlarımız ile birlikte gerçekleştireceğimiz çalışmalar için muhtarlarımızla bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını, bizlere gösterdikleri yakın ilgi için kendilerine teşekkür ettiklerini” söyledi.

Kadın muhtarlarımız ise kadınlarımız için yapılan çalışmalarda işbirliği içerisinde bulunmaktan memnuniyet duyacaklarını belirterek, Kadın Meclisi Başkanı Zuhal Şen ve Yürütme Kurulu’na teşekkür ettiler.

Yorumlar (0)
25
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@