Gürlife’tan Tepebaşı muhtarlarına indirim

Tepebaşı bölgesinde görev yapan muhtarlar, imzalanan protokol ile Özel Gürlife Hospital Hastanesi’nden indirimli olarak yararlanmaya hak kazandı.

Eskişehir 19.10.2020, 15:45
Gürlife’tan Tepebaşı muhtarlarına indirim
banner11

Tepebaşı Belediyesi’nin öncülüğünde imzalanan protokol ile Tepebaşı bölgesi muhtarları ve birinci derece aile fertleri, Özel Gürlife Hospital Hastanesi’nden indirimli olarak yararlanabilecek.

Encümen Salonu’nda düzenlenen protokol imza törenine, Tepebaşı Belediye Başkan Vekili Zehra Zeydan, Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcıları Erdoğan Aydoğmuş ve Bülent Rıfkı Ustaoğlu, Eskişehir Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı Uluönder Mahallesi Muhtarı Hasan Güler, Özel Gürlife Hastanesi Başhekimi Dr. Ali Özdemir, hastane yetkilileri ve dernek yönetiminden muhtarlar katıldı.

Törende bir konuşma yapan Başkan Vekili Zeydan, “Böyle kıymetli bir günde beraber olduğumuzu bu protokolle ispatlamış olacağız. Çok güzel düşünülmüş. Biz 10, 100 kişi ile beraber oluyorsak, muhtarlarımız daha fazla kişiyle beraber oluyorlar. Demokrasinin temel taşı olan muhtarlarımızla beraber olmak çok güzel, gününüzü kutluyorum. Nicelerine sağlıkla, beraber ulaşalım” diye konuştu.

Eskişehir Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı Uluönder Mahallesi Muhtarı Hasan Güler ise “Dernek başkanı olarak sevgili başkanımıza, başkan yardımcılarımıza ve hastane yönetimine teşekkür ederiz. Böyle bir özel günde bizi düşündüğünüz, yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Özel Gürlife Hospital Hastanesi Başhekimi Dr. Ali Özdemir ise Böyle önemli bir haftada her şeyden önce Gürlife Hastanesi olarak bütün muhtarlarımızın gününü kutlarım. Onlar, her zaman bizlerin içerisinde. Böyle bir anlaşmaya ihtiyaç var mıydı, evet vardı. Bunu da sayın belediye yöneticilerimiz çok iyi tespit etmişler. Muhtarlarımızın muhtarlar gününü kutlamakla birlikte belediye yöneticilerimizi de bu nazik düşüncelerinden dolayı kutluyorum. Her zaman gür life hastanesi Eskişehirlilerin yanında sağlık konusunda destek olmaya hazırız” diye konuştu.

Konuşmaların ardından muhtarlara ayakta gerçekleştirilen tedavilerde yüzde 20, yatarak gerçekleştirilen tedavilerde ise yüzde 15 indirim sağlayan protokol imzalandı. Tören sonunda muhtarlara, Muhtarlar Günü dolayısıyla armağanları takdim edildi.

Yorumlar (0)
14°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@