Gençlik Merkezleri’nde yaz dönemi eğitimleri başlıyor

Tepebaşı Belediyesi’nin 3 farklı noktada hizmet veren Gençlik Merkezleri’nde, yaz dönemi eğitimleri başlıyor. Ücretsiz olacak 27 farklı branştaki eğitimler için kayıtlar, online olarak 7 Temmuz Perşembe günü saat 14.00’te gerçekleştirilecek.

ESKİŞEHİR 04.07.2022, 16:06
Gençlik Merkezleri’nde yaz dönemi eğitimleri başlıyor
banner11
banner223

Tepebaşı Belediyesi, her yıl on binlerce kişinin faydalandığı ve 3 noktada hizmet veren Gençlik Merkezleri ile gençlerin gelişimine destek olmayı ve geleceklerine katkı sağlamayı sürdürüyor.

Gençlik Merkezleri tarafından gerçekleştirilecek yaz dönemi eğitimleri için kayıtlar, 7 Temmuz Perşembe günü saat 14.00’te online olarak alınacak. Ücretsiz olarak düzenlenecek eğitimler arasında gençler için birçok seçenek bulunuyor.

19 Mayıs Gençlik Merkezi, 29 Ekim Gençlik Merkezi ve 2 Eylül Gençlik Merkezi’nde gerçekleşecek eğitimler arasında ilkyardım, AFAD - Afet Farkındalık Eğitimi, iletişim - takım çalışması, iletişim – motivasyon, büyükler için oyun atölyesi, yaratıcı yazarlık, lojistik ve planlama, Japonca A-1, Blockchain (finansal yazılım), kağıt takı, fotoğrafçılık, (fotoğraf makinesi zorunlu), grafik tasarım (bilgisayar zorunlu), nefes eğitimi, tango, web yazılım (bilgisayar zorunlu), American English Speaking Club C1-C2, İngilizce Grammer B1-B2, İngilizce Speaking/Listening B1-B2, bağlama, fitness, pilates, akıl ve zeka oyunları (9-16 yaş), işaret dili (14 -20 yaş), tango (14 - 20 YAŞ ve 18 yaş altı ebeveyn ile), duygu atölyesi (9-16 YAŞ), zumba ve tekvando (9-16 yaş) yer alıyor.

Belediye yetkilileri, Gençlik Merkezleri 2022 Yaz Dönemi için online kayıt linkinin, 7 Temmuz tarihinde, “esktgm” adlı sosyal medya hesaplarından paylaşılacağını belirtti. Eğitimler 18 Temmuz’dan itibaren başlayacağı bildirildi.

Kontenjanı dolan eğitimler kayıt formundan kaldırılacağı belirtirken, katılımcılar seçecekleri kursun yanında ayrıca tek günlük eğitimlere de kayıt olabilecek. Yaş aralığı ayrıca belirtilmemiş kurslardan 17-35 yaş arası kişiler yararlanabilecek.

Yorumlar (1)
Veysel 1 ay önce
35 yaş üstü genç değil mi? Otobüste hala yer verilmesi isteniyor. Belki işini değiştirmek isteyen yüzlerce kişi var. Veya erken emekli olmuş veya çalışmayan ama aktif yaşamak isteyenler için yaş sınırı saçma.50 yaşta olsa ÖĞRENME İSTEĞİ OLANA ENGEL OLUNMAMALI. Zaten kayıt olduktan sonra çoğu genç devam etmiyor.
18
parçalı az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@