Gençlerin eleştirilerinden korkmayın

Cumhuriyet Halk Partisi Tepebaşı İlçe Gençlik Kolları, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi.

Eskişehir 20.02.2020, 15:59
Gençlerin eleştirilerinden korkmayın

Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü’nün ağırladığı ve Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın eşlik ettiği Tepebaşılı gençler, Cumhuriyet Halk Partisi’nin haftalık grup toplantısını izledi.

Grup toplantısının ardından Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret eden Tepebaşı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Umut Çiftçi ve yönetimi Genel Başkan ile gençliğin sorunları üzerine sohbet etti.

GEZİ DAVASI BİR AYDINLANMA HAREKETİDİR

Gündemde olan Gezi Davası ile ilgili gençlere düşüncelerini aktaran Kılıçdaroğlu “Gezi olayları hayatı sorgulayan gençlerin bir baskı rejimine karşı tepkileridir. Gezi olaylarını bir aydınlanma hareketi olarak görmemiz gerekiyor. Gençlerimiz hiç bir zaman ellerine silah almadı. Sazlarıyla, sözleriyle, pankartlarıyla tepkilerini gösterdi. Gezi Davası’nda tüm sanıklar beraat etti. Dün olduğu gibi bugün de hep beraber demokrasiyi ve adaleti savunacağız.” dedi. Gençlerin üzerinde kurulmaya çalışılan baskıya karşı Cumhuriyet Halk Partisi’nin verdiği mücadelenin önemine vurgu yapan CHP Lideri “Gençlerin eleştirmesinden korkmayacaksın. Yargıyı kullanarak gençlerden intikam alınmaz.” dedi.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu