ESTİM'de yol çalışmaları başladı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi yağışların azalması ve hava sıcaklıklarının yükselmesiyle birlikte yol çalışmalarına başladı. Eskişehir Toptancılar İş Merkezi (ESTİM)’nde 3. Caddede altyapı ve yol onarımını tamamlayan ekipler, 2. Caddede asfalt serimine başladı.

ESKİŞEHİR 23.02.2022, 14:27
ESTİM'de yol çalışmaları başladı
banner11
banner223

Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi ekipleri özveriyle mücadele ettikleri kar yağışları sonrası hava sıcaklıklarının yükselmesiyle, 75. Yıl Mahallesi’nde bulunan ve birçok iş merkezini içinde bulunduran ESTİM’deki yolların yapım, bakım ve onarım çalışmalarına başladı. Yoğun yağışlar sebebiyle meydana gelen bozulmaları altyapı çalışması sonrası onarım yaparak ESTİM 3. Cadde’yi güvenli ulaşıma elverişli hale getiren ekipler, 2. Cadde’de ise sıcak asfalt serimi yapıyor. Bölgedeki ve Eskişehir kırsalındaki yol çalışmalarının mevsim şartlarının elverişli olması durumunda devam edeceğini belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, iş programı kapsamında her yıl olduğu gibi bu yıl da onlarca noktada yolların yenileneceğini ifade ettiler.

Yorumlar (1)
Goktug 4 ay önce
Asfalt alt yapısı olmadan yapılan çalışma hiç bir şey ifade etmez. 1 - 2 seneye kalmadan yağmur v.b. dış etkenlerle asfaltlar çatlamaya, bel vermeye devam edecektir. Eskişehir'in her 3 belediyesi de birbirinden farksız bu anlamda, ama BŞB açık ara en beceriksizi...
21
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@