ESOGÜ Akademik Performansı Yüksek Personelini Onurlandırdı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Rektörlüğü, üniversitede yürütülen akademik faaliyetleri nicel ve nitel açıdan artırmak ve öğretim elemanlarının bu yöndeki motivasyonlarını yükseltmek için çalışmalarda bulunuyor. 

Eskişehir 04.07.2019, 18:19
ESOGÜ Akademik Performansı Yüksek Personelini Onurlandırdı
banner11

Bu doğrultuda, 2018 Akademik Teşvik Puan Listesi'nde ilk 10 sırada yer alarak başarı gösteren öğretim elemanlarına ESOGÜ Yönetimi tarafından düzenlenen bir törenle plaket takdim edildi.  

Prof. Dr. Naime Arslan, Prof. Dr. Varol Şahintürk, Dr. Öğr. Üyesi Kadir Uğur Mert, Prof. Dr. İlker Bekir Topçu, Doç. Dr. Onur Koyuncu, Prof. Dr. Bülent Görenek, Prof. Dr. Ener Çağrı Dinleyici, Doç. Dr. Duygu Kavak, Doç. Dr. Oytun Meçik ve Öğr. Gör. Selim Gürgen’in plaket aldığı törende ESOGÜ Rektörü Prof. Dr. Kemal Şenocak ile Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ali Arslantaş, Prof. Dr. Ahmet Çabuk, Prof. Dr. Kamil Çolak ve Senato Üyeleri de bulundu. Törende çekilen fotoğraf ise akademik personelin performansını artırmayı teşvik etmek amacıyla tüm fakülte ve meslek yüksekokullarında ayrılan köşelere asıldı.                                                                                                   

Yorumlar (0)
-1°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@