ESO ve ESOGÜ işbirliği ile PCR testlerine başlıyor

Eskişehir Sanayi Odası (ESO), sanayi tesislerinde çalışanların sağlığının korunması için ve Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) ile önemli bir iş birliği gerçekleştirecek. Bu kapsamda ESO ve ESOGÜ Tıp Fakültesi PCR testi yapacak.

banner162
Eskişehir 27.09.2020, 18:01
ESO ve ESOGÜ işbirliği ile PCR testlerine başlıyor
banner11

banner34
PCR testi ile Covid-19 salgınında tanın erken evrede konulmasında çok önemli bir adım olduğunu ifade eden ve konu hakkında bilgi veren ESO Başkan Yardımcısı Sinan Özeçoğlu, “ Salgının bu zor günlerinde ESO üyelerinin yanında olmaya, işlerini kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Covid-19 belasından korunma ve önleyici tedbirlerin alınmasına yönelik çalışmalarımız ise sürüyor. Daha önce başarı ile gerçekleştirilen Antikor testlerine ve taramalarına ilave olarak, Osmangazi Üniversitemiz ile işbirliği yaparak PCR testlerine başlıyoruz. Günde 1000 adet kapasite ile tüm sanayicilerimize PCR testi imkânı sağlayacağız. Tüm cabamız üreten, emek veren çalışanlarımızın ve sevdiklerinin sağlını korumak. Ülkemiz için bizde üretmeye devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Yorumlar (1)
ahmet 4 ay önce
fabrika sahipleri üretim düsecek işler aksıyacak diye pozitif cıkan işcileri tehdit ediyorlar temaslı kisileri soyletmiyorlar rapor aldırtmamak icin ugrasıyorlar once bunları tespit edip gereknleri yapsınlar bos işlerle ugrasmasınlar
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@