ESMEK'te eğitimler aralıksız sürüyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sanat Meslek Eğitim Kursları (ESMEK) tarafından düzenlenen Kişisel Gelişim Seminerleri serisinin 4’üncüsü olan “Öfke Kontrol Yöntemleri” yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Eskişehir 16.02.2021, 14:19
ESMEK'te eğitimler aralıksız sürüyor
banner11

Her yıl binlerce kursiyere verdiği eğitimler ile öne çıkan ESMEK koronavirüs önlemleri kapsamında online ve yüz yüze olmak üzere çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. ESMEK tarafından ücretsiz olarak düzenlenen eğitimler çerçevesinde Kişisel Gelişim Seminerleri serisinin 4’ncüsü olan “Öfke Kontrol Yöntemleri” online olarak Zoom üzerinden gerçekleştirildi. Toplumsal yaşamda büyük öneme sahip olan öfke kontrolü konusunda Eğitmen Serpil Yolal tarafından verilen eğitimi 102 katılımcı ilgiyle takip etti. Kişisel gelişim konusuna ayrı bir önem veren ESMEK daha önce de, ‘Bilinçaltım Ne Söylüyor?’, ‘Doğru ve Etkili Konuşma’, ‘Kişilerarası Etkin İletişim ve Empati’ başlıklarında seminerler gerçekleşmişti.

Eğitmen Serpil Yolal tarafından verilen eğitimleri ilgiyle takip ettiklerini belirten katılımcılar, bu imkanı sağlayan ESMEK’e ve Büyükşehir Belediyesi yetkililerine teşekkür etti. Kişisel Gelişim Seminerlerinin devam edeceğini belirten ESMEK yetkilileri ise bu alanda 13 kişisel gelişim seminerinin daha gerçekleşeceğini ifade ettiler. Yetkililer ayrıca, seminerlere kayıt olmak ve bilgi almak isteyen vatandaşların 0222 220 76 99 numaralı telefona ulaşmaları gerektiğini belirttiler.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@