ESMEK'in kişisel gelişim eğitimleri devam ediyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sanat Meslek Eğitim Kurslarının (ESMEK) eğitime destek, kişisel gelişim, yabancı dil, bilişim teknolojileri, el sanatları, enstrüman ve müzik, spor, dans, tasarım ve mesleki alanlarında ücretsiz olarak düzenlediği eğitimler devam ediyor.

Eskişehir 01.03.2020, 16:55
ESMEK'in kişisel gelişim eğitimleri devam ediyor
banner11

Eskişehir iş ilanları için tıklayın

Birçok kursta olduğu gibi kısa süre önce açılan ‘Telefonda Etkili İletişim’ kursunun da büyük ilgi gördüğünü belirten ESMEK yetkilileri, teorik bilgilerin yanı sıra eğitimlerin uygulamalı olarak da yapıldığını belirttiler. Kursiyerlerin telefonda etkili iletişim sürecinin olumlu sonuçlanmasına olan etkisini deneyimleyerek öğrendiğini belirten Eğitmen Serpil Yolal ise “Kursumuza katılan vatandaşlarımıza etkili iletişimin sırları hakkında bilgiler eşliğinde, gülümseyen ses tonu ve odaklı davranış becerisi kazandırmaya çalışıyoruz. Kursu tamamlayan vatandaşlarımız etkili iletişim kurarak diyalog konusunu pozitif yönde etkileyebilecekleri gibi, telefonda ikna kabiliyetleri de artacak. İletişim sırasında karşı tarafın sorununu çözmek için samimi ve çözüm odaklı davranış modellerini de anlattığımız kursumuza ilgi gösteren tüm öğrencilerime teşekkür etmek istiyorum. Sıcak ve pozitif bir ortamda gerçekleştirdiğimiz eğitimlerin faydasını göreceklerine inanıyorum” dedi.  Bu gibi kursların özel firmalar ve kişiler tarafından büyük ücretler ile verildiğini belirten kursiyerler ise, ücretsiz olarak bu kursları açan ve kişisel gelişim konusunda sürekli vatandaşa destek olan Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

Stres Yönetimi, Telefonda İkna Sanatı, Öfke Kontrolü ve Yöntemleri gibi 15 farklı alanda kişisel gelişim kursları verileceğini belirten ESMEK yetkilileri ise kurslar hakkında bilgi almak isteyen vatandaşların 0222 220 76 99 üzerinden kendilerine ulaşabileceklerini ifade ettiler.

Yorumlar (0)
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@