banner90

Eskisehir.Net Dergi 37’nci sayı çıktı

Sedef Medya’nın aylık yayın organı olan Eskisehir.Net Dergi’nin 37’nci sayısı çıktı.

ESKİŞEHİR 12.04.2022, 11:19 12.04.2022, 11:31
Eskisehir.Net Dergi 37’nci sayı çıktı
banner11
banner223

Mart sayısının kapağında iki yıl önce tüzel kişiliği sona erdirilen TÜLOMSAŞ’ın hikayesi var. Avukat Mehmet Ektaş’ın kaleminden fabrikanın dünü ve bugününü okuyacağız.
Genç Tecrübe’nin konuğu İpek Yafay oldu. Portre’de Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Tedavisi alanında hizmet veren Opr. Dr. Fatih Öğüç’ün hayatına kısa bir göz atacağız. Atahan Gezer, Eskişehir Bilecikliler Derneği (ESBİLDER) Başkanı Ahmet Saraç ile yeni kurulan derneği konuştu.
Diyetisyen İpek Bilal, bu ay beden kütle endeksi hakkında bilgi veriyor. Busena Çelik Zümbül “21’nci yüzyılın en önemli yetkinliği odaklanmak” diyor ve önemli bilgiler aktarıyor. Eskişehir’in sporcu fabrikası: Melahat Ünügür Ortaokulu da bu sayımızda.
Bir Doktor Bir Eczacı’da Asiye Akgün ve Zeynep Akbey Yamaç ‘kansızlık nereye gider’ sorusuna cevap veriyor. Doç. Dr. Yağmur Say, meraklısı için Türk Tıbbı’nı (tababet) detaylı bir şekilde yazdı. Üreten Kadın’da İlknur Kahvecioğlu’nun hikayesini paylaştık.  Kafe bölümünde Titanik 4 Kafe tanıtıldı. Ajanda’da mart ayında Eskişehir’de olup bitene hızlıca göz atabilirsiniz. 
Eski Fotoğraflar’da eski kente Merhum Ahmet Atuk’un gözüyle bakılabilir. Hasine Tümenci ve Eren Ekmen, 14 Soru’ya cevap verdi. Prof. Dr. Cengiz Türe’nin Cam Tavan, Cihan Yıldırım’ın Bu Ne Lobisizliktir makaleleri de sizleri bekliyor.

Yorumlar (0)
26
az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@