Eskişehirliler dikkat! Atatürk Bulvarı’nda çalışma var...

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi tarafından Atatürk Bulvarı-Kuram Sokak-Şehit Yusuf Turgut Sokak’ta gerçekleştirilecek yağmur suyu hattı çalışmaları nedeniyle 22-23 Ağustos tarihinde Atatürk Bulvarı’nın belirli bölümünde trafik kontrollü olarak tek karşı şeritten sağlanacak.

Eskişehir 20.08.2020, 14:30
Eskişehirliler dikkat! Atatürk Bulvarı’nda çalışma var...
banner11

Kent merkezi ve kırsalda sonbahar gelmeden yapım, bakım ve onarım çalışmalarını sürdüren ESKİ, Vişnelik Mahallesi’nin bir bölümünde yağmur suyu hattı çalışması gerçekleştirecek. Çalışma nedeniyle 22-23 Ağustos tarihinde Atatürk Bulvarı’nda Kar Sokak ile Ali Fuat Güven Caddesi arasında şehir merkezi istikametinin trafiğe kapatılacağını duyuran yetkililer, trafik akışının kısa mesafede karşı şeritten kontrollü olarak sağlanacağını belirttiler.

Atatürk Bulvarı’nda çalışmaların tamamlanmasının ardından Kuram Sokak-Şehit Yusuf Turgut Sokak’ta çalışmaların devam edeceğini belirten yetkililer, çalışmaların hızla bitebilmesi için bölgedeki vatandaşları uyararak araçlarını farklı sokaklara park etmelerini istediler.

Yorumlar (0)
10°
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@