Eskişehirliler açık hava egzersizlerinde buluşuyor

Tepebaşı Belediyesi tarafından ilçenin farklı noktalarında düzenlenen açık hava egzersizleri, Eskişehirlileri sporla buluşturmaya devam ediyor.

Eskişehir 17.07.2020, 15:30
Eskişehirliler açık hava egzersizlerinde buluşuyor
banner11

Tepebaşı Belediyesi’nin kent halkının spor ile buluşması adına gerçekleştirdiği etkinlikler sürüyor.

Bu kapsamda açık havada düzenlenen sabah ve akşam egzersizleri de Eskişehirlilerden ilgi görüyor. Salı ve perşembe günleri sabah ve akşam olmak üzere düzenlenen egzersiz programları, uzman spor eğitmenleri eşliğinde gerçekleştiriliyor. Sabah egzersizleri Batıkent Bestekar Hacı Arif Bey Parkı’nda saat 09.00’da, akşam egzersizleri ise Yenibağlar Mahallesi Eti Caddesi Parkı’nda saat 20.30’da başlıyor.

Hayrettin Karaca Parkı’nda da başlıyor

Tepebaşı sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği egzersiz programları, Toprak Dede Hayrettin Karaca Parkı’nda da başlıyor. 22 Temmuz’da başlayacak egzersizler, pazartesi ve çarşamba günleri saat 19.30’da gerçekleştirilecek.

Düzenlenen egzersiz programlarına katılan vatandaşlar ise, sağlıklı bir şekilde spor yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, kendilerine böyle bir imkanın sağlanmasından ötürü Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkürlerini iletiyor.

Tepebaşı yetkilileri de, egzersiz programlarına katılacak vatandaşlara, “Sağlınız için; havlunuzu, suyunuzu ve matınızı yanınızda getirmeyi unutmayın” uyarısında bulunuyor.

Öte yandan egzersiz programları hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, 0 (530) 158 34 28 numaralı telefondan yetkililere ulaşabiliyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@