Eskişehir’de uyarılara devam

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi kararlılıkla uygulamaya devam ettiği Koronavirüs ile Mücadele Eylem Planı kapsamında, İçişleri Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde yürütülen denetimlere katılarak maske ve mesafe konusunda vatandaşları uyardı.

Eskişehir 11.08.2020, 15:51
Eskişehir’de uyarılara devam
banner11

Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, kalabalık caddeler başta olmak üzere, alışveriş merkezleri, iş yerleri ve birçok noktada maskesi olmayan vatandaşları maske takmaları konusunda uyardı.

Pandemi döneminin başından itibaren, hastalığın yayılmasını önlemek amacıyla sıkı bir mücadele veren Büyükşehir Belediyesi, kontrollü sosyal hayatla ilgili olarak vatandaşları uyarıyor. Yoğunluğun yaşandığı bölgelerde vatandaşları fiziksel mesafe, maske ve hijyen konusunda bilinçlendirmeye devam eden zabıta ekipleri, Espark Alışveriş Merkezi ile Doktorlar Caddesinde denetimlerini sürdürdü ve bu bölgelerde maskesi olmayan vatandaşlara maske dağıttı.

Tedbirlere uyan vatandaşlarımız ise bu denetimden memnun olduklarını dile getirerek, vaka sayılarının yükseliş gösterdiği bugünlerde denetimlerin sıklaştırılmasını rica ettiler.

Yorumlar (0)
18°
orta şiddetli yağmur

Gelişmelerden Haberdar Olun

@