Eskişehir Madencilik Kümesinin yeni başkanı Metin Çekiç oldu

Eskişehir Madencilik Kümesi olağan genel kurul sonrası ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Eskişehir Sanayi Odası’nda yapılan yönetim kurulu toplantısında başkan, başkan yardımcıları, sayman üye ve üyeler belirlendi.

Eskişehir 20.10.2021, 14:58
Eskişehir Madencilik Kümesinin yeni başkanı Metin Çekiç oldu
banner11

Eskişehir Madencilik Kümesinin yeni dönem Yönetim Kurulu yaptığı seçimde; Başkanlığa Metin Çekiç’i, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılıklarına Mehmet Rallas ile Hamza Tınas’ı Yönetim Kurulu Sayman Üyeliğine Muzaffer Kızıldağ’ı ve Yönetim Kurulu Üyeliğine ise Berna Kızılbük’ü göreve getirdi.
Kurul sonrası değerlendirmede bulunan yeni Başkan Metin Çekiç, “Genel kurulumuz sonrası ilk yönetim kurulu toplantısını yaptık. Kümemizin kurumsal kimliği güçlendirecek ve bölgemiz madencilik sektörünün güçlendirilmesine yönelik yapabileceklerimizi istişare etme fırsatımız oldu. Sektörümüzdeki üyelerimizin beklentileri ve sıkıntıları ortak. Bunları çözüme kavuşturmak, sektörümüze katkı sunmak için temel hedefimiz olacak. Yeni yönetim kurulumuz ise hayırlı uğurlu olsun. Ayrıca beni bu göreve seçen arkadaşlarımızın teveccühleri için teşekkür ederim” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@