Eskişehir Kent Konseyi'nden Ataç'a ziyaret

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy ile bir araya geldi.

banner162
Eskişehir 25.01.2020, 10:09
Eskişehir Kent Konseyi'nden Ataç'a ziyaret
banner11

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy ve yönetimini makamında ağırladı.

Buluşmada Akçasoy, Başkan Ataç’a sürdürdükleri faaliyetlere ilişkin bilgiler aktardı. Akçasoy ziyarete ilişkin değerlendirmesinde, “Bugün yeni Yürütme Kurulu üyelerimiz ile birlikte Başkanımız Ahmet Ataç’ı ziyaret etmek istedik. Tepebaşı Belediyemiz ile birlikte ortak akıl yürüterek ne gibi iş birliklerinde bulunabileceğimizi konuştuk. Zaten Eskişehir Kent Konseyi olarak yerel yönetimlerimiz ile birlikte hareket etmekten mutluluk duyuyoruz. Çalışmalarımızda, Tepebaşı Belediyemiz de her zaman var olacak” dedi.

Başkan Ataç da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy ve yönetimi bugün güzel bir ziyarette bulundu. Sevgili Nuray, başarılı işler çıkaran bir isim. Yeni arkadaşları ile birlikte de daha iyi işler yapacağına inanıyorum. Başarılarının devamını diliyorum” diyerek Akçasoy ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Buluşma, çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Yorumlar (0)
-12°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@