Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nde ayın personelleri belli oldu

İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görev yapan personelin moral ve motivasyonunu artırmak, başarılı personeli ödüllendirmek amacıyla, üstün performans gösteren personelin belirlenerek “Ayın Personeli” seçme uygulamasına devam edildi. 

Eskişehir 10.08.2018, 13:55
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nde ayın personelleri belli oldu
banner11

Bu kapsamda, Odunpazarı İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Polis Memurları Sabire Telek, Serap Çetintaş ve Sinem Gamze Yıldızkan;
6284 Sayılı Ailenin Korunması Ve Kadına Şiddetin Önlenmesine dair kanun kapsamında hakkında tedbir kararı bulunan bayan şahıs ile haftalık görüşme yapmak üzere adresine gittiklerinde, şahsın ikametinde olmadığı görülmesi ve annesinin de çelişkili ifadeler vermesi üzerine bayan ile yapılan telefon görüşmesinde, eşi tarafından başka bir ilde zorla tutulduğunun anlaşılması ve gerekli görüşmeler yapılarak şahsın evine dönmesinin sağlanmasında gösterdikleri başarı sebebiyle, İnönü İlçe Emniyet Amirliğinde görevli Polis Memuru Halil Ceylan; Görevinde göstermiş olduğu duyarlılık ve başarılı çalışmalarından dolayı "Mayıs Ayı Ayın Personeli" seçildi.

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünde görevli 3 personel, "Silahlı Terör Örgütüne Üye Olmak" suçundan aranması bulunan M.T. isimli şahsın yakalanmasında mesai mefhumu gözetmeksizin özveriyle çalışmalarından dolayı "Haziran Ayı Ayın Personeli" seçildi.

Ayın personeli seçilen polisler İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, Huzur Sevenler Derneği Başkanı Necip Fazıl Şahin ve dernek yönetim kurulu üyeleri ile diğer davetlilerin katılımlarıyla Polisevinde düzenlenen törenle teşekkür belgesi ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Törende ayrıca Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli iken başka kadrolara tayin olan müdürler ve geçtiğimiz ay emekli olan 9 personele de hizmetleri anısına plaket verildi.

Yorumlar (0)
20°
hafif yağmur

Gelişmelerden Haberdar Olun

@