Eskişehir DEVA’da tanıdık isimler

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Eskişehir İl Yönetim Kurulu’nda Eskişehir’in tanınmış ailelerinin eş ve çocukları da yer aldı.

banner162
Eskişehir 08.12.2020, 17:04
Eskişehir DEVA’da tanıdık isimler
banner11

banner34
Temmuz ayında Kurucu İl Başkanı olarak atanan İsmail Haşim Ateş, partisinin örgütlenmesini büyük ölçüde tamamladı. DEVA Eskişehir İl Başkanlığı, 29 Kasım’da Tasigo Otel’de Genel Başkan Ali Babacan’ın da katıldığı bir kongre gerçekleştirdi.
DEVA Eskişehir’in 30 kişilik İl Yönetim Kurulu belli oldu. Listede Eskişehir’in tanınmış ailelerinin eş ve çocukları da yer aldı. Bahar Çocuk Evi’nin de sahibi olan Rana Besler Duymuş, ünlü markamız Cici Çikolata’nın sahiplerindendi.
İş ve cemiyet hayatının tanınmış ismi İsmail Ilgaz’ın oğlu Koray Ilgaz da DEVA listesinde yer alıyor. Uzman Doktor Haşim Çoruk’un Avukat olan eşi Yasemin Arıkan Çoruk da il yönetim kurulu üyesi.

Kentin tanınmış markalarından Yazıcılar’ın sahibi Serdar Yazıcı’nın oğlu İbrahim Enes Yazıcı da 30 kişilik listede. İl Başkanı Ateş, Sutan Fotoğraf’ın sahibi Osman Yaşar Tanaçan’ın torunu Osman Tansu Tanaçan’ı da ekibine dahil etti. AK Parti’nin kurucu üyelerinden Mahfuz Güler’in kardeşi Masum Güler’i de DEVA yönetiminde görüyoruz.

Yorumlar (2)
Süleyman Akarbaşı 2 ay önce
Şimdi bu ünlü isimlerden asgari ücretliye, fakir-fukaraya dair bir umudu olan var mı? Bunlar garibin halinden ne anlasın Allah aşkına.
serdar baykal 4 hafta önce
kendilerinden başkasına faydası olmayacak tuzu kuru takımı
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@