Eskişehir'de trafik polisi motorlu sürücüyü silah çekerek durdurdu

Eskişehir'de yol kontrolü yapan bir polis, hız sınırını aşan bir motosiklet sürücüsünü silah çekip tekerleğine tekme atarak durdurdu.

Eskişehir 09.10.2020, 14:51
Eskişehir'de trafik polisi motorlu sürücüyü silah çekerek durdurdu
banner11

Sözcü'den İsmail Saymaz'ın haberine göre, Eskişehir'de meydana gelen olayda, iddialara göre Serkan Türk 27 Eylül'de 06 RR 960 plakalı motosikletiyle Çifteler'e doğru giderken hız sınırını aştı. Bu sırada görevli olan polis memuru E.A., Türk'ü silah çekerek durdurdu.

Motosiklet kamerası görüntülerine göre yolda silahını çekmiş halde duran polis E.A., Türk’ün önünü kesiyor.

POLİS DURAN MOTORA TEKME ATIYOR

Türk yavaşladığı ve kaçmadığı halde motosikletin ön tekerleğine tekme atan polis E.A., silahını Türk'e doğrultuyor. Sürücü, "Sağa çekiyorum" dedikten sonra polis memuru E.A., motosikletin anahtarını zorla alıyor.

POLİS MEMURUNDAN ŞİKAYETÇİ OLDU

Türk, "Ben çekiyorum abi, sıkıntı yok" diyor. İdari para cezası kesilen Türk işkence, nitelikli yağma ve mala zarar verme suçlarından şikayetçi oldu.

Yorumlar (1)
MDem 5 ay önce
Polis teşkilatına hakverdiğim az sayıda olaylardan biri. Aslında tam da ters kelepçe yere yatırmayı hakeden bir durum. Daha orada tutuklanıp mahkemeye sevk edilmeleri gerekirdi. Çünkü bu olay, alelade bir limit aşma işi değil. Sistematik ve "çete" mahiyetinde bir suç. Savcılığın bu işin peşini bırakmaması lazım.
parçalı az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@