Eskişehir'de su zammı tarihi belli oldu!

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ESKİ) tarafından talep edilen su zammıyla ilgili komisyon toplantısı yapıldı. Zam 28 Kasım'dan itibaren geçerli olacak.

ESKİŞEHİR 23.11.2022, 16:29 23.11.2022, 16:40
Eskişehir'de su zammı tarihi belli oldu!
banner11

Eskişehir Büyükşehir Belediye ve Odunpazarı Ak parti Grup Başkan Vekili Murat Özcan sosyal medya hesabından yaptığı açılamada su zammının 28 Kasım'dan itibaren geçerli olacağını duyurdu.

Özcan'ın açıklaması şöyle:
"ESKİ'nin su zammıyla ilgili komisyon toplantısı yapıldı. Ak Parti grubunun itirazlarına rağmen %70'lik zam uygulamaya sokuluyor maalesef. Üstelik 1 Ocak'ta geçerli olacak zam 28 Kasım'a çekiliyor. Ocak ayından itibaren de TÜFE oranında aylık zamlar yapılacak.Halkımızın bilgisine."

Yorumlar (18)
Zamzede 1 hafta önce
İnsaf vicdanda kalmadı artık. İçilmeyen suya yüzde 70 zam. Daha yeni yüzde 40 zam yaptınız.
Esk 1 hafta önce
Yatacak yerleri yok bunların %70 zam mı olur insafsızlar
Ramazan 1 hafta önce
Kimse zamları savunmasın senin zamların iyi diğeri kötü yok böyle bir şey olan garibana olur bütün zamlara karşı gelebiliyirsan işte ozaman duyarlı bir vatandaşın
Yasin 1 hafta önce
Beter durumdan bahsederek daha az beter durumu savunmak marifet olmuş. Genel zamlarda yanlış bu yapılan su zammı da yanlış diyemiyorlar. Yazık
Şaşkın 1 hafta önce
Su dağıtım araçları olan elektrik,doğalgaz ve akaryakıtın 1 yıl içinde % 400-500 artmasına o akpliler niye tepki vermiyor?
1 dost 1 hafta önce
DAHA OY VERIRSEM SIZLERE INSAN DEGILIM
1 dost 1 hafta önce
SANDIK GELECEK ZAMMI GORUSECEZ ORADA MERAK ETMEYIN HIC
servet 1 hafta önce
he yani maske ve market poşeti dışında her şeye %300 üzeri zamlar normal nu su zammı anormal okuduklarıma sinirden gülüyorum.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@