Eskişehir'de kaç kişi Koronavirüs aşısı oldu? İşte aşı tablosunda son durum!

Eskişehir'de korona virüse (Covit-19) karşı aşılanan kişi sayısının 29 binin üstüne çıkması vatandaşlar tarafından olumlu karşılanırken, sosyal mesafe, maske ve temizlik kurallarına kesinlikle uyulması gerektiği belirtiliyor.

Eskişehir 29.01.2021, 14:30
Eskişehir'de kaç kişi Koronavirüs aşısı oldu? İşte aşı tablosunda son durum!
banner11

Eskişehir'de korona virüsle mücadele tüm hızıyla devam ederken, kentte Sağlık Bakanlığı tarafından tahsis edilen Covit-19 aşıları ile de aşılama süreci devam ediyor. Kentte yurt genelinde olduğu gibi ilk etapta yaşlı nüfus aşılanırken, 29 Ocak öğlen saatleri itibari ile Eskişehir'de aşı yapılan kişi sayısının ise 29 binin üstüne çıkarak 29 bin 596 kişi olduğu öğrenildi. Aşı yapılan kişi sayısı ise Sağlık Bakanlığının resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı.

Kentte sürdürülen aşılama çalışmalarını memnuniyetle karşılayan vatandaşlar ise yaşlı nüfus başta olmak üzere herkesin aşılanması gerektiğini vurguladı. Bazı vatandaşlar ise virüsle mücadelede sadece aşının tek başına yetersiz olmayacağını, bunun yanında sosyal mesafe, maske ve temizlik kurallarına kesinlikle uyulması gerektiği belirtiliyor.

Yorumlar (0)
-6°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@