Eskişehir Büyükşehir çalışanları kurumsal iletişim eğitimi aldı

Eskişehir Film Akademisi tarafından gerçekleştirilen Diksiyon ve hitabet konusunda Eskişehir’in uzman isimlerinden Soner Yüksel’inde yer aldığı kurumsal eğitim programları devam ediyor.

Eskişehir 12.03.2020, 17:04 12.03.2020, 17:10
Eskişehir Büyükşehir çalışanları kurumsal iletişim eğitimi aldı

EFA Kurumsal son olarak Eskişehir Büyükşehir Belediyesi şirketlerinde görevli personellere özel bir eğitim programı düzenledi. Soner Yüksel ve Erkan Pekdemir’in kurumsal iletişim, Türkçe’nin doğru kullanımı, diksiyon, satış ve pazarlama konularında gerçekleştirdiği eğitimlere çalışanlar yoğun ilgi gösterdi.

Yoğun ve etkili bir eğitim program gerçekleştirdiklerini söyleyen EFA eğitmenlerinden Soner Yüksel “sözlü iletişimin giderek azaldığı ve insanların kendini ifade etme konusunda çok zorlandığı bir çağ yaşıyoruz. İletişim eksiklerinin bu denli ayyuka çıkmasında anadilimiz olan Türkçe’nin yanlış kullanımı da büyük pay sahibi. Enstrümanımız var ama notalarımız kayboluyor bu sebeple bu tür eğitimlerin farkındalık adına da, kurum içi ve sosyal iletişimin verimini yükseltmesi adına da zaruriyet olduğu ortada. Özellikle kurumlardan sıklıkla talepler geliyor ve yaz aylarında da yoğun günler bizleri bekliyor diye konuştu.

Yorumlar (0)
18°
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

Gelişmelerden Haberdar Olun

@