ESKİ hat uzatma çalışmalarını sürdürdü

Kent merkezi ve kırsal mahallelerde sorunsuz bir alt yapı için çalışmalarını sürdüren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) Yazıdere Mahallesi ve Babadat Mahallesi'nde hat uzatma çalışmalarını sürdürdü.

Eskişehir 14.02.2021, 15:23
ESKİ hat uzatma çalışmalarını sürdürdü
banner11

İmara açılan ve nüfus yoğunluğu artan bölgelere hizmet götürmeye devam eden ESKİ, Seyitgazi İlçesine bağlı Yazıdere Mahallesi'nde abonelik başvurularını tamamlayan vatandaşları hat uzatma çalışmasıyla sağlıklı ve içilebilir nitelikte suyla buluşturdu. Ayrıca Sivrihisar ilçesine bağlı Babadat Mahallesi'nde özellikle yaz aylarında cazibeli kaynak suyun kuruması sonucu tespitlerini gerçekleştiren ESKİ ekipleri, yaklaşık 3 kilometrelik içme suyu hattı çalışmasıyla bölgede yaşanan sorunu çözdü.

Muhtarlar ve vatandaşlardan gelen talep ve şikayetlerin ivedilikle değerlendirilerek tespitlerin gerçekleştirildiğini ve sorunların hızla çözüldüğünü ifade eden ESKİ yetkilileri, sorunsuz bir alt yapı için kent merkezi ve kırsal mahallelerde çalışmaların aralıksız süreceğini belirttiler.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@