ESİAD'dan Başkan Büyükerşen'e ziyaret

Eskişehir Sanayici ve İş Adamları Derneği (ESİAD) Başkanı Kenan Işık ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

Eskişehir 15.12.2021, 15:16
ESİAD'dan Başkan Büyükerşen'e ziyaret
banner11

Kasım ayında gerçekleştirilen genel kurul sonrası yeni görevine başlayan ESİAD Başkanı Kenan Işık ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Başkan Büyükerşen’e tanışma ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette konuşan Işık “Türkiye ekonomisi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. ESİAD bu yeni dönemde küresel etkileri de dikkate alarak Eskişehir’in tüm sektör, kurum ve kuruluşlarıyla birlikte çalışmayı amaçlıyor. Büyükşehir Belediyemiz ile de çalışmaktan büyük mutluluk duyduk” ifadelerinde bulundu.

Ziyaretçilerini makamında ağırlayan Başkan Büyükerşen, “Ekonomik olarak zor bir süreçten geçiyoruz. ESİAD Başkanımız, Gençlik Merkezimizin gerçekleştirmiş olduğu ‘Girişimcilikte İş Var’ söyleşisine katılarak, girişimciliğe merakı olan gençlerimiz ile buluştu. Onlara yol gösterdiğiniz ve deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Yeni görevinizde başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@