‘EOSB Yaşam Merkezi’ yakında tanıtılacak

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, son günlerde gündemde yerini koruyan Yaşam Merkezi hakkında bilgi verdi.

Eskişehir 06.08.2018, 16:07
‘EOSB Yaşam Merkezi’ yakında tanıtılacak
banner11

Yakın zamanda lansmanının yapılacağını belirten Başkan Küpeli, “EOSB Yönetimi olarak seçim öncesi vermiş olduğumuz vaatlerin hepsini bir bir yerine getiriyoruz, bunlardan biri olan da seçim broşürlerinde görmüş olduğunuz 22. Projemiz olan “ESOPARK BUSINESS CLUB”’dır. Biz bir şeyi tasarlarken ve yaparken sürdürülebilir gelişmenin peşindeyiz, her zaman sanayicimizin baktığı gözle projelerimize bakıyoruz, bu projede onlardan biri projenin adını EOSB Yaşam Merkezi olarak değiştirdik ve son 1 yıldır yürüttüğümüz çalışmaların sonuna geldik. Türkiye'de Organize Sanayi Bölgesi içindeki ilk “Yaşam Merkezi”nin tanıtım hazırlıklarını tamamlıyoruz" dedi

Küpeli sözlerini şöyle sürdürdü: "Daha önce birkaç kere daha kamuoyuna duyurduğumuz gibi hem OSB’deki sanayicilerimizin hem de Eskişehirli hemşerilerimizin günlük yaşam kalitesini arttıracak Yaşam Merkezimizin lansmanı yakın zamanda geniş katılımlı bir basın toplantısıyla gerçekleştirilecektir. Bu sırada öğrenmiş bulunuyorum ki Sanayi Odası  da büyük bir teveccüh ve kibarlık örneği göstererek, EOSB’nin hayata geçireceği Yaşam Merkezini tanıtmaya başlamış. Kendilerine bu tanıtım çabası için teşekkür ederim. Kamuoyuna bir kez daha duyurmak istiyorum, Türkiye’nin ilk ve tek olacak Yaşam Merkezinin lansmanını yaptıktan sonra görülecektir ki hem Eskişehirli sanayiciler hem de Eskişehir, EOSB ve Eskişehir ile bir kez daha gurur duyacaktır. EOSB Yönetimi Eskişehir sanayisini ve çevresini değiştirecek projelere devam edecektir.”

Yorumlar (0)
hafif kar yağışlı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@