Eldem'lerden Yaz Panayırı

Eldem Sanat Alanı, Dalyancı Konağı bahçesinde başlayan EKSAV Yaz Panayırı, renkli görüntülere sahne oldu ve yoğun ilgi gördü.

Eskişehir 07.07.2019, 17:15
Eldem'lerden Yaz Panayırı
banner11

Eldem Kültür ve Sanat Vakfı (EKSAV) tarafından düzenlenen Yaz Panayırı kapsamında buluşan sanatseverler, etkinlikte boy gösteren çeşitli tasarım ve takı stantları, dövme, cam ve seramik sanatçıları çevresinde buluştu. Restore edilen Dalyancı Konağı Bahçesi'nde gerçekleşen etkinlikte Eskişehir.net mikrofonlarına konuşan Eldem Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Eldem “Gördüğünüz gibi gençler var. Gençlere kendileriyle ilgili olan alanlarda yeni alanlar kazandırabilmekle ilgili Eldem Ticaret adına bir misyon yüklendik. Bu misyonumuzu Eldem Kültür ve Sanat Vakfı ile taçlandırdık. Bundan sonra da pek çok etkinlikte Eldem Kültür ve Sanat Vakfı’nı Eskişehirli hemşerilerimiz ve Eskişehir’i ziyarete gelen tüm kişiler bundan sonra bu aktivitelerimizi görecekler ve yer alacaklar” şeklinde konuştu.

Düzenlenen Yaz Panayırının koordinatörü Esra Eldem ise şunları kaydetti. “Bu Panayır düzenleme fikri Eskişehir’de ne kadar yaratıcı insan olduğunu keşfetmemle başladı aslında. Bir sürü insan var ama kendi kabukları içerisinde bir şeyler üretmeye çalışıyorlar. Nasıl olur da bu insanları bir araya getiririz ve daha sonrası için güzel projelere imza atabiliriz diye düşünerek insanlarla irtibata geçmeye başladım. Çok güzel bir geri dönüş oldu. Yapmak istediğim şeyi yaptığımı düşünüyorum. Çok güzel bir sinerji oldu. Çok güzel bir üretim ağı yakaladık." Panayır bugün saat 19.00’a kadar sürmeye devam edecek.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@