Eğitim-İş tarafından düzenlenen resim yarışması sonuçlandı

Eğitim-İş Sendikası tarafından düzenlenen "Ulusal Egemenliğin 100. yılında Çocuk Gözüyle Atatürk" resim yarışması sonuçlandı.

Eskişehir 26.11.2020, 11:06
Eğitim-İş tarafından düzenlenen resim yarışması sonuçlandı
banner11

Ulusal düzeyde gerçekleşen yarışmada Eskişehir’de öğrenim gören Milli Zafer İlkokulu öğrencisi Elif Su Akça birinci oldu.  

Eğitim İş Şube Başkanı Hüseyin Yurtman, yaptığı açıklamada, “Çağdaş, demokratik, laik, bilimsel eğitim mücadelesi veren Eğitim İş Sendikamız Cumhuriyet değerlerine sahip çıkan Atatürk İlke ve Devrimlerine bağlı nesiller yetiştirmek için binlerce aydınlık, çağdaş eğitim emekçisi ile hiç yılmadan, korkmadan çalışmaya devam etmektedir. Bu doğrultuda yurt çapında "Ulusal Egemenliğin 100. yılında Çocuk Gözüyle Atatürk" Resim Yarışması düzenlenmiş ve yapılan değerlendirme sonucunda ilimiz Milli Zafer İlkokulu öğrencisi Elif Su Akça eseriyle Türkiye birincisi olarak bizleri gururlandırmıştır. Öğrencimizi kutluyor, başarısına katkı sağlayan öğretmenleri ve ailesini tebrik ediyorum” dedi.

Kazanan öğrenciye birincilik ödülü olarak Cumhuriyet altını, plaket, katılım belgesi, Nutuk, Atatürk Baskılı T-shirt ve çeşitli hediyeler verildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@