Dora'ya umut ol

Eskişehir Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 26 Temmuz Cuma günü saat 19.00’da Lösemi Hastası Dora Turan’a destek için Espark Ulus Meydanı’nda buluşuyor.

Eskişehir 25.07.2019, 11:47
Dora'ya umut ol
banner11

3,5 yaşındaki JMML Lösemi hastası, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Bölümünde yatan Dora İbrahim Turan ilik nakli bekliyor. Minik Dora’nın yaşıtları gibi koşması, oynaması, okuluna gidebilmesi için destek şart.

Bu duruma duyarsız kalmayan Eskişehir Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 26 Temmuz Cuma günü saat 19.00’da kök hücre bağışçısı olmak üzere, Ulus Meydanı’nda kurulacak Kızılay kan merkezinde bulunacak.

Dernek tarafından yapılan açıklamada ise Eskişehir halkının desteğinin gerekliliği iletildi. “Tüm EYT’li kader arkadaşlarımızı, Eskişehirspor taraftarlarını, sendikaları, dernekleri, sivil toplum kuruluşlarını, emekçileri, vefalı şehrimiz Eskişehir’in halkını ve çevre illeri kök hücre bağışçısı olmak üzere davet ediyoruz. Gelin Dora ve diğer çocuklarımızın hayata tutunma sebebi olalım, Gelin bu cennet kokulu çocukların kahramanı olalım.”

Yorumlar (0)
-0°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@