Doğa ve temiz hava için pedallayacaklar

Odunpazarı Kent Konseyi Bisiklet Çalışma Grubu, 3 Haziran Dünya Bisiklet Günü sebebiyle 5 Haziran Cumartesi günü bisiklet turu düzenleyecek.

Eskişehir 03.06.2021, 12:33
Doğa ve temiz hava için pedallayacaklar
banner11

Odunpazarı Kent Konseyi’nin özel günler ve milli bayramlarda gelenek haline getirdiği bisiklet turu bu kez ‘’Dünya Bisiklet Günü’’ için gerçekleştirilecek.Odunpazarı meydanından saat 16:00’da start verilecek olan tur pandemi sebebiyle maske ve mesafe kuralları gözetilerek gerçekleştirilecek.

Etkinlikle ilgili açıklama yapan Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru; ’’ Çevre, doğa ve insan sağlığı için bisiklet kullanımını çok önemsiyoruz. Etkinliği gerçekleştireceğimiz gün olan 5 Haziran aynı zamanda Dünya Çevre Günü. Cumartesi günü Doğa ve Temiz Hava için pedallayacağız. Dünya Bisiklet Günü sebebiyle bisiklet kullanımının yaygınlaşması ve bisiklet farkındalığının oluşması için düzenleyeceğimiz etkinliğimize 7’den 70’e tüm vatandaşlarımızın katılımını bekliyoruz, 5 haziran Cumartesi Saat 16:00’da Odunpazarı Meydanı’nda buluşalım ve birlikte pedallayalım.’’ dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@