Doğa etkinliklerine kayıtlar başlıyor

Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen doğa etkinlikleri için kayıtlar başlıyor.

Eskişehir 19.07.2020, 13:36
Doğa etkinliklerine kayıtlar başlıyor

Tepebaşı Belediyesi, vatandaşların şehir hayatının stresinden uzaklaşarak doğayla iç içe vakit geçirmelerini sağlayan etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.

Spor İşleri Müdürlüğü tarafından yoga, gökyüzü gözlem, doğa ve gece yürüyüşü temalı kampçılık etkinlikleri düzenliyor. Doğada yaşamı desteklemek, tanıtmak ve bir spor faaliyeti olması amacıyla; 7-8 Ağustos’ta kampçılık ve gece yürüyüşü, 12 Ağustos’ta kampçılık ve gökyüzü gözlem, 21-22 Ağustos’ta kampçılık ve yoga, 28-29 Ağustos’ta da kampçılık ve doğa yürüyüşü etkinlikleri gerçekleştirilecek.

Kayıtlar 20 Temmuz’da başlıyor

Sarıcakaya yolunun 30’uncu kilometresinde bulunan Kozlu Bahçe’de düzenlenecek etkinlikler için kayıtlar ise 20 Temmuz Pazartesi günü başlayacak ve 3 Ağustos Pazartesi günü sona erecek. Korona virüsle mücadele kapsamında alınacak tedbirler eşliğinde düzenlenecek etkinliklere, 18 yaşını doldurmuş bireyler ve aileleri yanında olması şartıyla 18 yaş altı çocuklar katılabilecek.

Öte yandan etkinliklerle ilgili detaylı bilgi almak isteyenler, Spor İşleri Müdürlüğü yetkililerine 0 530 158 34 28 numaralı telefondan ulaşabilecek.

Yorumlar (0)
24°
az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@