Davutoğlu’nu Eskişehir’e davet ettiler

Gelecek Partisi Eskişehir Teşkilatı Ankara’da ziyaret ettikleri Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nu Eskişehir’e davet ettiler.

Eskişehir 27.05.2021, 12:21
Davutoğlu’nu Eskişehir’e davet ettiler
banner11

Gelecek Partisi Eskişehir İl Başkanı Mustafa Başak, Odunpazarı İlçe Başkanı Gülçin Yapıcı, Tepebaşı İlçe Başkanı Kasım Karakaş, Siyasi İşler Başkanı Abdulvahap Büyükkaya ve Mali İşler Başkanı Ökkeş Kelek Ahmet Davutoğlu’nun Temiz Siyaset başlıklı basın açıklamasına katılmak üzere Başkent’e gitti.

Gelecek Eskişehir Ekibi, Genel Başkan Davutoğlu’nun TBMM önünde yaptığı basın açıklamasına iştirak etti. Davutoğlu aralarında Eskişehir’in de bulunduğu bazı il ve İlçe başkanlarıyla Genel Merkez’de görüştü. Davutoğlu burada Eskişehir heyetine “Eskişehir’in yeri benim için ayrıdır. Tüm Eskişehir’e selamımı söyleyin… Eskişehirspor’un durumu da beni üzüyor. İnşallah kısa sürede hak ettiği yere gelir ve orada uzun yıllar kalır” dedi.
Davutoğlu, haziran ayında yapılacak Tepebaşı 1. Olağan Kongresi’ne davet edildi. Gelecek Prtisi temmuz ayında da il kongresini yapacak. Tepebaşı İlçe Başkanı Kasım Karakaş,  Davutoğlu’na Türk Bayrağı hediye etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@