Cumhuriyet değerlerine sahip çıkıyoruz

Odunpazarı Kent Konseyi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Geleneksel Bisiklet Turu ve Motosiklet Turu etkinlikleri düzenliyor.

Eskişehir 27.10.2020, 16:09
Cumhuriyet değerlerine sahip çıkıyoruz
banner11

Milli bayramlarda Odunpazarı Kent Konseyi tarafından düzenlenen ve Eskişehir’de gelenek haline gelen ve 7’den 70’e her yaştan vatandaşların katıldığı bisiklet turuna 29 Ekim Perşembe günü saat 13.00’de Odunpazarı Meydanı’ndan start verilecek. Aynı gün düzenlenecek olan motosiklet turu ise 19:00’da Gökmeydan mahallesi Cumhuriyet Bulvarı üzerinde bulunan Cumhuriyet Parkı‘ndan başlayacak.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu Eskişehir’lilerle birlikte şehrin bir çok noktasında yaşatacaklarını söyleyen Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru etkinlikle ilgili şunları söyledi : ’’ Uzun yıllardır her milli bayramda düzenlediğimiz ve çok sayıda bisiklet severin katıldığı bisiklet turu etkinliklerimize bu bayram motosiklet etkinliği de ekledik. Cumhuriyet değerlerini ve Atatürk ilke ve inkilaplarını unutmadığımızı ve sahip çıktığımızı göstermek için etkinliklerimizi bu yıl pandemi şartlarına uygun önlemler çerçevesinde özellikle maske, mesafe ve hijyen kurallarını gözeterek coşkuyla kutalyacağız. Milli bayramlarımızı unutturmamak için her yaştan vatandaşlarımızı cumhuriyetimizin 97.yılında bu coşkuya ortak olmaya davet ediyoruz. 29 Ekim Perşembe günü saat 13.00’de bisikletlerimizle Odunpazarı Meydanı’nda, saat 19:00’da motosikletlerimizle Cumhuriyet Parkı’nda buluşalım’’

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@