Çifteler Hizmet Kompleksi çevre asfaltı tamamlandı

Büyükşehir Belediyesi tarafından büyük bir yatırım yapılarak Çifteler’e kazandırılan Hizmet Kompleksi’nde çevre sokaklarda asfalt çalışmaları tamamlandı. İçerisinde Otogar, İtfaiye, ESMEK, eğitim ve toplantı salonları gibi alanların bulunduğu kompleks en kısa sürede hizmete vermeye başlayacak.

Eskişehir 11.03.2021, 14:12
Çifteler Hizmet Kompleksi çevre asfaltı tamamlandı
banner11

Çifteler ilçesinde Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımında sona gelinen Çifteler Hizmet Kompleksi’nde Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler tarafından sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor. Kompleksin, birçok birimi tek noktada toplayacağını belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, merkez içerisinde Otogar, İtfaiye, ESMEK, eğitim ve seminer salonu bulunacağını ifade ettiler. Kompleks çevresinde bulunan sokaklarda sıcak asfalt çalışmalarının da tamamlandığını belirten yetkililer, Çifteler’de alt yapı ve üst yapı çalışmaları ile yatırımların devam edeceğini ifade ettiler.

Birçok farklı hizmet birimini tek noktada bir araya getiren Hizmet Kompleksi’nin Çifteler için önemli bir yatırım olduğunu ifade eden vatandaşlar ise kompleksin ilçeye değer katacağını ve bir an önce açılmasını beklediklerini dile getirdiler. Çifteler Belediyesi de sosyal medyadan yaptığı paylaşımda gerçekleştirilen çalışmalar dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@