CHP'de Devir Teslim Töreni gerçekleşti

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir İl Kongresinde yapılan seçimle yeni başkan olan Recep Taşel görevi teslim aldı.

Eskişehir 28.02.2020, 16:19 28.02.2020, 16:24
CHP'de Devir Teslim Töreni gerçekleşti

Eskişehir iş ilanları için tıklayın

Devir teslim töreninde konuşan CHP İl Başkanı Recep Taşel, “37'nci Genel Kurulumuzu başarıyla tamamladık. Bugün bu konu hakkında çok fazla bir şey söylemeyeceğim. Müthiş bir üzüntümüz var. Yastayız. Onlarca şehidimiz var. Adet olarak yorumlanan şehitlerimiz var, onlar ana kuzusu. Diğer yandan, geçmiş dönemle ilgili yaptıkları değerli çalışmalar için İl Başkanıma ve yönetici arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum. Güzel bir kongre oldu. Bütün ülkeye demokrasi dersi verdik.” dedi.

Görevi devreden Abdülkadir Adar ise, “Son derece demokratik bir atmosfer içerisinde kongremizi tamamladık. Katılım son derece iyiydi. Hiçbir olay olmadan kongremizi yaptık. Biz seçimlerden birlik ve beraberlik içerisinde çıkmak zorundayız. Ülkemizin böyle bir kritik döneminde bütün Türkiye’nin umudu Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Görevi devrederken arkadaşlarımın başarısına olan inancımı da belirtmek istiyorum. Bundan sonra bana verilecek bir görev olursa o görevi de yapmaya hazır olduğumu ifade ediyorum. Sayın Taşel ve Yönetim Kurulundaki arkadaşları tekrardan tebrik ediyorum.” sözlerini kaydetti.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu