"Can dostlarımızın hayatını takımca iyileştirebiliriz"

Eskişehir Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu ve Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı işbirliği ile yapılan kulübeler Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'ne Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek, Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, Genel Sekreter Ahmet Kapanoğlu, Hayvan Hakları Çalışma Grubu Başkanı Ece Bilgin ve futbolcuların katıldığı tören ile teslim edildi.

ESKİŞEHİR 08.09.2021, 13:38
"Can dostlarımızın hayatını takımca iyileştirebiliriz"
banner11
banner223

Törende konuşan Başkan Nuray Akçasoy “Eskişehir Kent Konseyi olarak yaşadığımız bu güzel şehrin her sokağını, her köşesini paylaştığımız ve en önemli zenginliğimiz olarak gördüğümüz, dört ayaklı dostlarımızı hiç bir zaman unutmuyoruz. Çünkü onlar evsiz, sevgisiz, susuz, yemeksiz, bizlere güvensiz kalsalar da umut ile gözlerimizin içlerine bakıyorlar. Şehrimizin her sokağını, her köşesini paylaştığımız dört ayaklı dostlarımızın hayatlarını ancak birlikte bir takım olarak çalıştığımızda iyileştirebiliriz... Eskişehirspor Kulübümüzün Başkanı sayın Mehmet Şimşek’e, yönetimine, futbolcularımıza ve Eskişehirspor İletişim Sorumlusu Duygu Afacan’a sokak hayvanları ile ortak bir yaşam kültürü oluşturmak hedefi ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalara verdikleri destek ve gösterdikleri samimi ilgi için tüm Hayvan Hakları Çalışma Grubu gönüllülerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek ise “Başarılı çalışmalarını yakından takip ettiğimiz Eskişehir Kent Konseyi’mize kapılarımız her zaman açık ve işbirliğine her zaman hazırız. Bizler için Eskişehirspor tesislerimizde sokaktan sahiplenerek başlarını okşadığımız, beslediğimiz, ilgilendiğimiz hayvanların karşılıksız sevgilerine tanık olmak, paha biçilemez güzellikte bir durum. Onlar bizleri karşılıksız seven kadim dostlarımız. Bağışladığınız kulübeler için çok teşekkür ederim.” diye konuştu.

Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@