Çakırözer’den Kırka Bor İşletme Müdürlüğü’ne geçmiş olsun ziyareti

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Seyitgazi’nin Kırka Mahallesi’nde bulunan Eti Maden İşletmeleri Kırka Bor İşletme Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, geçtiğimiz günlerde meydana gelen yangın nedeniyle geçmiş olsun dileklerini iletti.

Eskişehir 11.08.2021, 14:40
Çakırözer’den Kırka Bor İşletme Müdürlüğü’ne geçmiş olsun ziyareti
banner11

Kırka Eti Maden Bor Fabrikası’nda geçtiğimiz günlerde meydana gelen yangın sonrasında CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Eti Maden Kırka Bor İşletme Müdürü Ersan Ayten’i ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti. Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe ve CHP Seyitgazi İlçe örgütü temsilcileri ile gerçekleştirdiği ziyarette Çakırözer, fabrikada yangın sonrasında meydana gelen hasar ve çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

Seyitgazi Kırka ETİ Maden İşletmeleri Kırka Bor İşletmesi’nin Türkiye’ye büyük hizmetler sağladığını belirten Çakırözer, “Fabrikada meydana gelen yangın hepimizi derinden üzdü. Can kaybının yaşanmaması en büyük tesellimiz. Fabrikamızın emekçileriyle ülkemize ve şehrimiz ekonomisine sağladığı katkılar gerçekten çok önemli. Yangın sonrasında ortaya çıkan zararın bir an önce giderileceğine inanıyorum. Arzumuz Kırka Bor Fabrikamız gibi işletmelerimizin büyüyüp, gelişmesi ve Eskişehir’imiz ve ülkemize iş, aş fırsatı sağlamasıdır” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@