Büyükşehir uyardı: Bu caddelere araç park etmeyin

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasında çalışmalar yapacak. Bu kapsamda belediye araç sürücülerinin belirtilen caddelere araç parkı yapmamalarını istedi.

banner162
Eskişehir 08.01.2021, 13:17 08.01.2021, 13:30
Büyükşehir uyardı: Bu caddelere araç park etmeyin
banner11

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklama şöyle:

banner34
"Kıymetli hemşehrilerimiz hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma yasağı ile ilgili bazı konularda sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

10 Ocak Pazar günü Şehir Hastanesi-75. Yıl Mahallesi ve Opera-Kumlubel arasında ESTRAM tarafından vatmanlarımız için eğitim sürüşleri yapılacaktır. Gaffar Okkan Caddesi, Nizam Sokak, Halman Sokak ve Ashap Sokak başta olmak üzere yeni hatlar üzerine araç park edilmemesi önemle rica olunur.

Sokağa çıkma yasağını fırsata çeviren ekiplerimiz bu hafta sonunda da budama çalışmalarına devam edecektir. Bu kapsamda Basın Şehitleri Caddesi'nin Ali Fuat Güven Caddesi ile Atatürk Caddesi arasındaki bölümde ve Taşköprü Caddesi'nde ekiplerimiz çalışma gerçekleştirecektir. Çalışmaların sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi için belirtilen caddelere de araç park edilmemesi rica olunur."

Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@