Büyükşehir su yükleme konusunda da vatandaşlara destek oluyor

Korona Virüs ile Mücadele Eylem Planını kararlılıkla uygulayan Büyükşehir Belediyesi, vaka sayılarının daha da yükselmemesi için karantinada olan vatandaşlara su yükleme konusunda da destek oluyor.

Eskişehir 30.11.2020, 14:32
Büyükşehir su yükleme konusunda da vatandaşlara destek oluyor
banner11

Mart ayından itibaren salgının yayılmasını önlemek için özveriyle çalışan Büyükşehir Belediyesi, karantinada olan vatandaşların evlerinden çıkmamaları için su yükleme konusunda da ücretsiz destek sağlıyor. ESKİ ekipleri ALO 185 üzerinden kendilerine ulaşan pozitif, temaslı veya kronik rahatsızlığı olan vatandaşların evlerine giderek avans su yüklemesi gerçekleştiriyor. Hizmetin ücretsiz olarak haftanın 7 günü 09.00-00.00 saatleri arasında verildiğini ifade eden ESKİ yetkilileri, özellikle pozitif veya temaslı olan vatandaşların evlerinden çıkmamaları için bu hizmetin Mart ayından beri devam ettiğini belirttiler.

Verilen bu hizmetten büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden vatandaşlar ise pandemi sürecinde salgının yayılmasını önlemek için belediyelerin büyük çaba harcadığını belirterek, Başkan Büyükerşen ve tüm ekiplere teşekkür ettiler.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@