Büyükşehir muhtar ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor

Bir yandan Korona Virüs ile Mücadele Eylem Planını kararlılıkla uygulayan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, diğer yandan da vatandaşların talep, şikayet ve ihtiyaçlarını karşılamak için yoğun mesai harcıyor. Bu kapsamda Muhtarlıklar Şube Müdürlüğü yetkilileri, 1 yıl içeresinde 539 mahalle muhtarının tamamını 2 kez ziyaret ederek talep ve şikayetlerini kayıt altına aldı.

Eskişehir 22.12.2020, 15:00
Büyükşehir muhtar ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor
banner11

Muhtarlar ile koordineli çalışarak mahallelerin sorun ve ihtiyaçlarını hızlıca tespit eden Büyükşehir Belediyesi, pandemi sürecinde de muhtar ziyaretleri gerçekleştirerek muhtar taleplerini ilgili birimler aracılığı ile çözüme kavuşturuyor. Muhtarların şehre hizmet yolunda en büyük destekçileri olduklarını ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri "Her gün yüzlerce vatandaşın talep ve şikayetlerini dinleyen muhtarlarımızın yanındayız. Pandemi sürecinde tüm mahalle muhtarlarımızı ziyaret ederek hem hijyen paketlerimizi kendilerine ulaştırdık hem de talep ve şikayetlerini ilgili birimlere aktarmak için kayıt altına aldık. Odunpazarı ve Tepebaşı ilçelerimizden başlayan ziyaretlerimizi kırsaldaki tüm muhtarlarımıza ulaşarak sonlandırdık. Eski Nikah Salonu'nda yer alan ve muhtarlarımızın talep ve isteklerini dinlediğimiz ofise salgın süresince gelmemelerini ve taleplerini bize bilgisayar ortamında iletmelerini istiyoruz. Yeni yılda da bu ziyaretlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz" diyerek bu zor günleri birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde atlatacaklarına inandıklarını ifade ettiler.

Ziyaretlerden büyük mutluluk duyduklarını ifade eden muhtarlar ise bu süreçte her zaman kendilerine bir telefon kadar yakın olan Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ettiler.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@