Büyükşehir Kanoda Milli Takıma Göz Kırpıyor

6-7 Şubat tarihlerinde Adana’da düzenlenen Kano Milli Takım ve TOHM Performans Ölçüm Testi’nde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin 5 sporcusu başarıları ile dikkatleri üzerine çekti.

Eskişehir 08.02.2021, 14:36
Büyükşehir Kanoda Milli Takıma Göz Kırpıyor
banner11

Büyükşehir Belediyesi’nin su sporlarına destekleri ile Eskişehir’den başarılı sporcular yetiştiğini ifade eden Milli Takım yetkilileri, Mart ayında başlayacak milli takım kampına Eskişehirli sporcuların da davet edildiğini belirttiler.

Yetiştirdiği başarılı sporcular ile ulusal ve uluslararası müsabakalarda Eskişehir’i en iyi şekilde temsil eden Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü kano branşında da adından söz ettiriyor. 6-7 Şubat tarihlerinde Adana’da gerçekleştirilen milli takım ve TOHM Performans Testi’nde başarılı sonuçlar elde eden Büyükşehir Belediyesi’nin 5 sporcusu yakın zamanda başlayacak milli takım kampına da davet aldı. Sporculardan Mehmet Ali Duman’ın C1 Büyük Erkekler Kategorosi’nde birinci, Sara Derakhti’nin ise C1 Büyük Bayanlar Kategorisi’nde ikinci olduğunu belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, bu başarılar ile sporcuların milli takıma davet alacağını belirttiler.

Derecelerden mutluluk duyduklarını ifade eden milli takım yetkilileri, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin su sporlarına yıllardır verdiği desteğin meyvesini çok güzel bir şekilde aldığını belirtti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@