Büyükşehir erzak desteklerine devam ediyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ihtiyaç sahiplerine erzak desteklerini ulaştırmaya devam ediyor. Başlattığı "Şehir Paylaşmaktır" kampanyası ile vatandaşlardan gelen destekleri ihtiyaç sahiplerine ulaştıran Büyükşehir Belediyesi, son olarak Lokantacılar Odası ve Eskişehir Emeklilikte Yaşa Takılanlar Dayanışma Derneği'ne erzak kolilerini verdi.

Eskişehir 19.05.2021, 17:12
Büyükşehir erzak desteklerine devam ediyor
banner11

Birlik, beraberlik ve paylaşma duyguları ile ihtiyaç sahiplerine destek olmak amacıyla başlatılan ‘Şehir Paylaşmaktır’ uygulaması büyük destek görerek devam ediyor. Uygulama kapsamında market.eskisehir.bel.tr üzerinden hayırseverlerin satın aldığı erzak kolileri esnaf odaları, dernekler ve muhtarlar aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor. Bu kapsamında son olarak Lokantacılar Odası'na ve Eskişehir Emeklilikte Yaşa Takılanlar Dayanışma Derneği'ne ihtiyaç sahibi üyelerine dağıtılmak üzere erzak kolileri teslim edildi. Ramazan Bayramı öncesi tüm ilçelere erzak desteklerinin dağıtıldığını belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, "Şehir Paylaşmaktır" iyilik hareketine destek veren tüm vatandaşlara teşekkür ederek, ilçe belediye başkanları, esnaf odaları, muhtarlıklar ve sivil toplum kuruluşları aracılığıyla dağıtımların devam edeceğini belirttiler.

Ayrıca 'Şehir Paylaşmaktır’ uygulamasına destek vermek isteyen vatandaşlar “market.eskisehir.bel.tr” web sitesinden ve Üretici Marketlerden erzak kolisi alarak devam eden kampanyaya destek olabiliyorlar.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@