Büyükşehir'den muhtarlara maske desteği

Koronavirüs ile Mücadele Eylem Planı kapsamında çalışmalarını kararlılıkla sürdüren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, kent merkezinin ardından ilçelerde de mahalle muhtarlarına maske, kolonya gibi hijyen malzemelerini ulaştırıyor.

Eskişehir 11.05.2020, 13:25
Büyükşehir'den muhtarlara maske desteği
banner11

Eskişehir iş ilanları için tıklayın

Muhtarlıklar Şube Müdürlüğü aracılığı ile kent merkezinde tüm muhtarlara maske, kolonya, siperlik gibi malzemeleri ulaştıran Büyükşehir Belediyesi, kent merkezi dışında kalan ilçelerde de muhtarlara hijyen malzemelerini ulaştırmaya başladı. İnönü, Mihalıççık, Alpu, Beylikova, Çifteler, Sarıcakaya, Mihalgazi, Han ve Mahmudiye’de maskelerin ve hijyen malzemelerinin muhtarlara ulaştırıldığını belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, kalan 3 ilçede de ekiplerin dağıtıma devam ettiğini belirttiler.

Muhtarların görevleri gereği günde yüzlerce kişi ile iletişim halinde olduğunun altını çizen yetkililer, özellikle kırsalda maske temini konusunda sıkıntı yaşayan muhtarlardan dağıtım sonrası olumlu tepkiler aldıklarını ifade ettiler. Büyükşehir Belediyesi’ne kendilerini unutmadıkları için teşekkür eden muhtarlar ise koronavirüs ile mücadele konusunda tüm kurumlarla iş birliği içerisinde çalışmaya devam edeceklerini belirttiler.

Yorumlar (0)
-5°
kapalı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@