Büyükşehir'den çocuklar için yarışmalar

Evde Kal çağrılarına uyan çocukların kaliteli vakit geçirmelerini amaçlayan Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda 3 farklı yarışma düzenliyor. 8-16 yaş grubunda 2 ayrı kategoride yarışacak çocuklar, resim, öykü ve karikatür branşarında kaleme aldıkları çalışmaları ile internet üzerinden başvuru gerçekleştirecekler.

Eskişehir 04.04.2020, 14:51
Büyükşehir'den çocuklar için yarışmalar
banner11

Eskişehir iş ilanları için tıklayın

Korona virüs ile kararlılıkla mücadele eden Büyükşehir Belediyesi, bir yandan da vatandaşların evde kaliteli vakit geçirebilmeleri amacıyla çeşitli etkinlikler gerçekleştiriyor. Öncelikli olarak Şehir Tiyatroları ve Senfoni Orkestrası'nın arşivini Youtube hesabına yüklemeye başlayan Büyükşehir Belediyesi, şimdi de çocuklar için 3 farklı branşta yarışma düzenliyor.  8-12  ve 12-16 yaş kategorilerinde resim, öykü ve karikatür branşlarında Çocuk Hakları Birimi tarafından düzenlenen yarışmaların başvuruları www.eskisehir.bel.tr adresi üzerinden yapılıyor.

Kayıtların 31 Mayıs'a kadar devam edeceğini ve tüm çocukların evde geçirdikleri zamanları verimli bir şekilde değerlendirmesi gerektiğini belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, ebeveynlerden çocuklarını yarışma için teşvik etmelerini istediler.

Yorumlar (0)
hafif kar yağışlı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@