Büyükşehir'den bir destek de sokak sanatçılarına

Koronavirüs ile Mücadele Eylem Planını aldığı önlemler ile uygulayan Büyükşehir Belediyesi, salgın sebebiyle işsiz kalan ve dükkanını kapatmak zorunda kalanlara da yardım elini uzatıyor.

Eskişehir 06.05.2020, 14:44
Büyükşehir'den bir destek de sokak sanatçılarına
banner11

Eskişehir iş ilanları için tıklayın

Sosyal belediyecilik anlayışı ile vatandaşlara daha kolay ulaşabilmek adına ALO 153 Kriz Masası'nı hizmete sunan ve bugüne dek binlerce çağrı ile vatandaşların ihtiyaçlarına cevap veren Büyükşehir Belediyesi, şehir esnafı başta olmak üzere zor günlerden geçen Eskişehirlileri de unutmayarak vatandaşlara yardım elini uzatıyor. Desteklerin Lokantacılar Odası ile Berberler ve Kuaförler Odası ile başladığını, Kahveciler Odası ve Emlakçılar Odası ile devam ettiğini belirten Başkan Büyükerşen "153 Kriz Merkezimizden bizlere ulaşan vatandaşlarımızın sıcak yemek ve kuru erzak taleplerini imkanlarımız ölçüsünde karşılamaya çalışıyoruz. Ama biliyoruz ki esnafımız ve sanatçılarımız da zor bir dönem geçiriyorlar. İmkanlarımız ölçüsünde odalar aracılığı ile esnafımıza yaptığımız desteği, sokak müzisyenlerine de dernekleri aracılığı ile ulaştırdık. Biz imkanlarımız ölçüsünde desteklerimizi sürdüreceğiz. Bugünleri birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde atlatacağız!" dedi.

Erzak desteği dolayısıyla Başkan Büyükerşen'e teşekkür eden Sokak Müzisyenleri Derneği üyeleri, sosyal belediyecilik anlayışı ile zor günlerinde yapılan bu desteği unutmayacaklarını belirttiler.

Yorumlar (0)
-1°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@