Büyükşehir Belediyesi’nin Eğitim Projesine BEBKA desteği

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanarak BEBKA 2020 Yılı Teknik Destek Programı’na yönelik yapılan ‘Sosyal Girişimcilik Eğitici Eğitimi Projesi’ desteklenmeye hak kazandı. Proje Eskişehir’den tek, bölgeden de desteklenmeye layık görülen 10 projeden biri olmayı başardı.

Eskişehir 27.11.2020, 15:53
Büyükşehir Belediyesi’nin Eğitim Projesine BEBKA desteği
banner11

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) 2020 Yılı Teknik Destek Programı Eylül-Ekim dönemi değerlendirme sonuçları açıklandı. 2020 Yılı Teknik Destek Programı Eylül-Ekim dönemi değerlendirme süreci Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği hükümlerince gerçekleştirildi. BEBKA tarafından açılan 2020 Yılı Teknik Destek Programı için Eylül-Ekim döneminde toplamda 39 proje başvurusu yapıldı. Yapılan değerlendirmeler neticesinde 10 proje başvurusu puanlama kriterlerine göre incelenerek başarılı bulundu. Bu sonuca göre yıl içerisinde toplam 43 başvuru teknik destek almaya hak kazanmış oldu. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi tarafından BEBKA’ya sunulan Sosyal Girişimcilik Eğitici Eğitimi Projesi desteklenmeye değer bulunan 10 projeden biri olarak kabul edildi.

2017 yılında faaliyete geçen Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi her yıl yüzlerce etkinlik ile binlerce gence eğitimden sosyal alandaki faaliyetlere kadar çok geniş bir alanda hizmet verirken, Sosyal Girişimcilik alanındaki etkinliklerle de önemli bir farkındalık yaratmayı başardı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@