Büyükşehir Ata'sını andı

Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 83. yılında tüm Eskişehir halkı gibi, Büyükşehir Belediye personeli de, 09.05’te saygı duruşu ile Ata’sını andı.

Eskişehir 10.11.2021, 14:39
Büyükşehir Ata'sını andı
banner11

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen Vilayet Meydanında gerçekleştirilen anma programına katılırken, belediye hizmet birimleri de kendi görev yaptıkları yerlerde toplanarak saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nı okuyarak Mustafa Kemal Atatürk’ü andı. Büyükşehir Belediyesi merkez hizmet binası, ESKİ Genel Müdürlüğü, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi, Park ve Bahçeler Dairesi, Zabıta Dairesi, Makine İkmal Bakım ve Onarım Dairesi, İtfaiye Dairesi, Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi, Masal Şatosu hizmet binalarında saat 9’u 5 geçe toplanan Büyükşehir Belediyesi bürokratları ve personeli tüm Türkiye’de olduğu gibi Mustafa Kemal Atatürk’ü anmak için saygı duruşunda bulundu.

Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesabından da paylaşılan fotoğraflara “Fikirlerinden aldığımız ilham, cesaretinden aldığımız güçle emanetin olan cumhuriyete sımsıkı sarılıyoruz. 10 Kasım saat 9'u 5 geçe değil, her daim kalbimizdesin!” notu düşüldü.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@