Büyükşehir Aşevi hesapları bloke edildi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin kendi imkanları ve hayırseverlerin destekleri ile önemli bir sosyal yardım merkezi haline gelen Aşevi'nin hesapları bloke edildi.

Eskişehir 10.04.2020, 12:56
Büyükşehir Aşevi hesapları bloke edildi
banner11

Belediye tarafından sosyal medya hesabından yapılan duyurunun ardından milyonlarca kişiye ulaşan uygulamaya Türkiye'nin dört bir yanından tepkiler geldi.

Yıllardır gerçek ihtiyaç sahiplerinin sıcak yemek ihtiyacını gideren Büyükşehir Belediyesi Aşevi, korona virüs salgınının tehlike oluşturduğu günlerde de vatandaşlara yardım eli uzatmaya devam ediyor. 25 yıldır hayırseverlerin destekleri ile daha fazla kişiye ulaşan Büyükşehir Belediyesi, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile aşevi hesaplarının bloke edildiğini duyurdu. Destek veren vatandaşlara teşekkür edilen duyuruda "Tam 25 yıldır hayırseverlerin destekleriyle gerçek ihtiyaç sahiplerine hizmet veren Aşevimizin hesapları, İç İşleri Bakanlığı'nın genelgesiyle bloke edilmiştir. Bu sebeple Aşevimizin banka hesaplarına para yatırmamanızı rica ederiz" denilerek bugüne dek bağışları ile destek olan vatandaşlara teşekkür edildi. Belediyenin imkanları ölçüsünde Aşevi'nin ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam edeceğini belirten yetkililer, ayni yardım yapmak isteyen hayırseverlerin 0222 211 55 00/1374 üzerinden belediyeye ulaşabileceklerini ifade ettiler.

Yorumlar (0)
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@