Bir Deneyimli Kafe daha Eskişehirlilerin hizmetinde

Tepebaşı Belediyesi’nin sosyal projelerinden biri olan Deneyimli Kafeler, toplumun her kesiminden vatandaşa hizmet vermeye devam ediyor. 

Eskişehir 09.08.2018, 15:52
Bir Deneyimli Kafe daha Eskişehirlilerin hizmetinde
banner11

Yeşiltepe Mahallesi (Şehit Uzman Çavuş Gürsel Demir Deneyimli Kafe), Batıkent Mahallesi (Şair Rasim Köroğlu Deneyimli Kafe), Şeker Mahallesi (Emin Bektöre Deneyimli Kafe), Uluönder Mahallesi (Muammer Uludemir Deneyimli Kafe), Yenibağlar Mahallesi, Keskin Mahallesi ve Aşağısöğütönü Mahallesi’ndeki Deneyimli Kafelerin ardından, Çamlıca’da da bir Deneyimli Kafe daha vatandaşların hizmetinde. 

Çamlıca Mahallesi Ertuğrulgazi Caddesi’nde bulunan Tepebaşı Belediyesi Çamlıca Deneyimli Kafe, tıpkı diğerleri gibi vatandaşların hoş zaman geçirmesine büyük katkı sağlayacak. Vatandaşlara yapılan çay servisinin yanı sıra düzenlenen spor faaliyetleri; özellikle kafeye gelen kadınların yoğun ilgisini çekiyor. Kafede bulunan kütüphane de vatandaşların hizmetinde.

Kafenin içinde bulunduğu 11.860 m2’lik parkta ise kaykay pisti, gölet, su perdesi, seyir terası, tırmanma pisti, 10 oyundan oluşan kaya parkuru, çocuk oyun alanı ve dinlenme alanları bulunuyor. Yetkililer, Çamlıca Deneyimli Kafe’nin doğum günleri gibi özel günlerde kullanılabileceğini belirtiyor. 

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@